30.09.2014
LJ
23° / 9°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
sinovijka
Število vnosov: 1
01.05.2009 ob 23:58

zanima me kako jim postavim vprasanje,pod klikom popovi zdravniki izberem zdravnika,vendar mi potem nikjer ne pise kje lahko postavim vprasanje?
AHALAZIJA
Število vnosov: 34
06.05.2009 ob 17:03
*Odgovor na: sinovijka +

čist izismiley
najprej se morš registrirat(prtisneš na \'\"registriraj se\'\")
pol dobiš e-mail napišeš vprašanje in počakaš da ti odgovori(zdravnik)smileysmiley
stencster33
03.05.2009 ob 15:10

lep pozdrav
zanima me ali sem upravičena do socialne pomoči pri plačilu porcelanastih zob če sem samoplačnik.zobje bodo zgoraj spredaj skupaj 9.
Stanka Gluhak
Število vnosov: 2
06.05.2009 ob 21:34

Lepo pozdravljeni!

Pred tremi leti sem si poškodovala ramo.UZ je pokazal rupturo rotatorne manšete.Hodila sem na terapijo in počasi je bilo boljše,vendar ne dobro.
V začetku marca sem začutila bolečine v sklepih/kolena,kolki in nato tudi rame/
Bolečine se mi selijo,vendar bolečina v rami ostaja in to tako močna,da ne morem ponoči niti spati,kaj da bi še kaj počela z roko.Dvigniti je sploh ne morem,ob določenem gibu,pa izredno boli.Šla sem na UZ,kjer je še vedno ruptura,poleg tega pa še v ramenskih burzah precej tekočine.Tekočina je tudi vzdolž dolge bicepsove glave.
Zanima me,za kakšno tekočino gre in kako to sanirati.
Vljudno prosim za čimbolj izčrpen odgovor in hvala .smiley
Stanka Gluhak
06.05.2009 ob 21:43
*Odgovor na: Stanka Gluhak +

aknast je napisal:
Lepo pozdravljeni!

Pred tremi leti sem si poškodovala ramo.UZ je pokazal rupturo rotatorne manšete.Hodila sem na terapijo in počasi je bilo boljše,vendar ne dobro.
V začetku marca sem začutila bolečine v sklepih/kolena,kolki in nato tudi rame/
Bolečine se mi selijo,vendar bolečina v rami ostaja in to tako močna,da ne morem ponoči niti spati,kaj da bi še kaj počela z roko.Dvigniti je sploh ne morem,ob določenem gibu,pa izredno boli.Šla sem na UZ,kjer je še vedno ruptura,poleg tega pa še v ramenskih burzah precej tekočine.Tekočina je tudi vzdolž dolge bicepsove glave.
Zanima me,za kakšno tekočino gre in kako to sanirati.
Vljudno prosim za čimbolj izčrpen odgovor in hvala .smiley
mincas
Število vnosov: 6
01.05.2010 ob 11:26
*Odgovor na: Stanka Gluhak +

Mislim,da za porcelanaste zobe ni socialne pomoči,ker to je nadstandardno.
Lp
Sandra Fartek
09.06.2009 ob 21:53

LEP POZDRAV SEM ŽENSKA STARA 20 LET IN SEM KADILKA NEREDNA 6 LET. IMAM VPRAŠANJE ZA POLMOLOGA IN ZELO HVALEŽNA BI BILA ZA ODGOVOR. V OTROŠTVU SO MI UGOTOVILI DA SEM ASTMATIK. PRI 1 LETU SEM BILA OPERIRANA NA SRCE (BOTALIJEV VOD) IN OD TISTEGA ČASA NAPREJ SEM BOLEHALA ZA BRONHITISAMI IN VSEMI PREHLADI V KATEREM KOLI LETNEM ČASU DOKLER MI NISO ODKRILI ASTME IN ALERGIJE NA PLESNI, HIŠNI PRAH, TUDI HRANO IN NEKE SESTAVINE KI SO PRI BELEM VINU( SE NE SPOMNIM), ZDRAVILA SEM SE VSE DO 1 LETNIKA SREDNJE ŠOLE , KO SEM NAENKRAT NEHALA Z ŠPORTOM ZARADI POŠKODBE OD TISTEGA DNEVA NAPREJ IMAM NA TRENUTKE (NE VEDNO) VELIKO BOLEČINO ZA PRSICO NA LEVO ZABOLI ME TAKO DA VČASIH NE PRIDEM DO SAPE IN KOMAJ KOMAJ PRIDEM NAZAJ K SEBI, V TEM PRIMERUI PA ŠE IMAM ASTMO MISLIM DA NI VEČ AKTIVNA , AMPAK KO IMAM MALO VEČJO ŠPORTNO AKTIVNOST SEM HITRO ZADIHANA, ZANIMA ME KAJ NAJ STORIM DA BI ODPRAVILA BOLEČINO POD PRSNICO KI ZELO BOLI, IN NA KAKŠEN NAČIN NAJ SE REKREIRAM IN DIHAM DA ME NE BO VEČ BOLELO.. ZA SILO PA IMAM VEDNO S SEBOJ BEREDUAL, S TEM DA SE MI KAŽE TUDI HRIPAVOST , KI PA SE MI VEDNO POSLABŠA OB GAZIRANI PIJAČI, KAJ NAJ STORIM KAKO NAJ VSE TO PROBAM PREPREČITI DA MI BO BOLJE V ŽIVLJENJU . HVALA LEPA ZA ODGOVOR ... smiley
Zoran Zakovšek
Število vnosov: 4
05.03.2011 ob 19:54
*Odgovor na: Sandra Fartek +

moj kolega se je resu astme z kajenjem marihane (ampak malo )
Sandra Fartek
09.06.2009 ob 22:01

IMAM VPRAŠANJE GLEDE KONTRACEPCIJE... JEMLJEM JARINE LETO DNI IN ME ZANIMA ČE TO KAJ VPLIVA NA POČUTJE NA SPLOŠNO IN ČE TI LAHKO POVZROČIJO KAKŠE KOLI TEŽEVE NA PLJUČIH .. HVALA LEPA ZA ODGOVOR!!!
kokomu
15.06.2009 ob 14:03

Pozdravljeni!

Stara sem 21 let in se amatersko ukvarjam s petjem. Čez mesec dni me čaka pomembno tekmovanje. Pred kratkim pa so se začele težave. Ko pojem, se začne draženje v grlu, kar pa me sili tudi h kašljanju. Pred tem pa nisem imela nikoli podobnih težav. Bojim se, da bi šlo lahko kaj narobe in ne bi bila sposobna zapeti pesmi (ki sem jo posnela brez kakršnega koli draženja in z lahkoto) na omenjenem tekmovanju. Kaj lahko naredim, da bi se draženje nehalo?

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

Mleko - 3

Kakšno mleko pijete?

Uporabne povezave

Zadnji komentarji