18.08.2017
LJ
34° / 17°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
UncleSam
Število vnosov: 5
12.05.2009 ob 18:04

Star bom kmalu 19 let, pa imam po telesu, predvsem po obrazu, rokah, hrbtu, trebuhu ogromno pigmentnih znamenj, črnih, večinoma neizbočene. Ali je možen poseg, kjer se bi odstranila vsa znamenja ter kje in koliko bi bila cena posega?
nowitzki
Število vnosov: 67
19.05.2009 ob 08:17
*Odgovor na: delomrznez +

ja ali lahko nekaj več info?
tajci01
Število vnosov: 1
18.05.2009 ob 21:51

prosim za več info, kje točno so ti odstanili toliko znamenj, meni namreč pri fabjanu niso hoteli, imam jih zelo veliko zato me zanima
kally
Število vnosov: 199
09.06.2009 ob 13:41
*Odgovor na: tajci01 +

Tudi mene zanima...Sam mi namreč ta znamenja zbijajo samozavest !
UncleSam
Število vnosov: 5
25.05.2009 ob 07:01

Zdaj pa mene zanima, ali obstaja kaka krema, s katero bi si namazal pigmentna znamenja in bi zbledela ?
kally
Število vnosov: 199
09.06.2009 ob 13:40

Tudi mene zanima...Kje bi si lahko odstanila znamenja....Iz obraza približno 5....Kje bi se jih dalo prebarvat (nekako prekrit )...Ima kdo imformacije ?

Prosim
deedee22
Število vnosov: 25
15.06.2009 ob 08:48

Zdravo vsem. Tudi mene to zelo zanima, predvsem iz zdravstvenega vidika, ne estetskega, pa sem malo brskala po netu in se mi zdi, da je na to temo nekaj pisano na med.over.net. Če sem naslov narobe vnesla se opravičujem. Na google pa vneseš medovernet pa ti da vse rezultate. Lp
FISHIY
Število vnosov: 7
01.07.2009 ob 22:56

Ola
Jes sam si dala pred letom in pol odsrtranit 5 izbočenih premerw okrok 5 milimetrov sam sva šla z očetom skupi on jih je pa dal proč okr.7 na samoplačniško verzij v ljubljani pa pride ze sm pregled ki traja sam par minut okr. 50 eur pol ostranitev okr.100 eur za pet komadov sam je to tko estetcko ni glih lepo za videt in po odstranitvi je odvisno kako se ti stvar zaceli in po kolkem ćasu ker namreč očeje mel dva na čelu ki sta se tlo lepo zacelila in se nč več ne vidi da je karkol mev na hrbtu jih je mel par na boku in ob ušesu jes pa na vratu mal naprej od začetka las in je blo zoprno ob strizenju ker se je kdaj pa kdaj zahakljala na predelu modrčka na hrbtu in na roki ob mišici in se mi po tolkem času šezmerom vidi kje so bili šivi sploh na roki stem ko se mojmu očetu že več kot pol leta nikjer nč ne pozna, tolko o celjenju mlajse in starejše kože stem da je spet odvisno kok uporabljaš mišice na katerem delu je bil znamenje!smiley
Želim vam uspesno rešitev problemov z namenji sam če jih maš v genih nimaš kej men so se ze naredl v tem času novi oziroma so eni še na poti smiley
FISHIY
Število vnosov: 7
01.07.2009 ob 22:57

Aja pa odrezal nama jih je isti lepotni kirurg iz kliničnega z 18.letnimi izkusnjami.
Sennsi7
Število vnosov: 12
25.09.2009 ob 13:58

Podzravljen!

Pigmentnih znamenj oz t.i. \'\"lepotnih pik\'\" se ne da odstraniti nikakor drugače, kot pa da ti jih dejansko odrežejo, torej opreativno. Zamrzovanje oz. žganje pride v poštev le pri bradavicah, nikakor pa ne pri pikah.
Gre za kopičenje pigmenta na določenih mestih in pri tem se tisti del obarva temneje oz. nastane znamenje.
Stara sem 20 let in sem tudi sama ena izmed tistih z ogromno pikami. Imam jih \'\"dedno\'\" saj jih imajo vsi sorodniki po mamini strani. Imam jih dejansko po CELEM telesu, vendar so manjhne kot bi jih narisal s kemičnim svinčnikom in morda imam od tega 10 večjih in malce izbočenih.
Vsak dan odkrijem novo piko, predvsem me motijo na obrazu, vendar imam raje piko, kot pa brazgotino od odstranjevanja.
Lansko leto sem se odločila, da bi odstranila 3 večje in bolj izbočene pike, saj me predvsem vizuelno motijo.
Naj ti še povem, da imam teto, ki si je pred nekaj leti odstranila večjo in izbočeno piko na obrazu in sedaj ima brazgotino. Verjemi, ni lepo za videt.
Tako še premišljam in mislim, da si bom dala odstraniti le eno.
Poznam kar nekaj ljudi, ki so to storili in so mi priporočali Lepotno kirurgijo Fabjan, ki je v Ankaranu, blizu Kopra. Njegova dela, ki sem jih sama videla...morem rečt, da so enkratna. Naredi lepo in brez vidnih brazgotin.
Stane pa menda okrog 25€ na lepotno znamenje in menda, če si jih odstraniš več na enkrat imaš celo popust.
Sicer pa mislim, da če nimaš večjih znamenj in zelo \'\"grdih\'\", da se enostavno spijazniš s tem, da jih pač imaš. Saj nas je še veliko takih smiley

Pa srečno!

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

Tropsko sadje

Si poleti radi privoščite tropsko sadje?

Uporabne povezave

Zadnji komentarji