21.12.2014
LJ
/ 2°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
mony86
Število vnosov: 1
18.12.2009 ob 20:41

pozdravljeni,
potrebujem en nasvet oz pomoc.
s fantom nacrtujema druzino trdiva se ze en lep cas bilo je sledece:slabost, vrtolavica,obcuek trdote v spodnjem delu,pogosta hoja na wc ,bolece prsi, prihod menstruacije predviden 20.12 imam redno in mi nikoli ne zaostaja in nikoli nisem jemala nobene kontracepcije.zgodilo se je sledece 17.12 sem opazla rjav izcedek in bolecine v jajcnikih zaj imam ze drugi dan in ni nic kaj podobno M zato vas prosim ce mi pomagate nekako z nasvet ali to mogoce pomeni da bo nosecnost na poti saj sem zasledila da se to pojavi ob vgnezditvi ali naj pocakam in naredim test?
prosim za nasvet in se vam v naprej ze zahvaljujem
BeiBiQa
19.12.2009 ob 01:32

Ubistvu o tem nimam pojma ampak sm slučajn prebrala in upam da si zanosla če se že tok trudita in vama iskreno želim veliko sreče! smiley smiley smiley
babyangel
Število vnosov: 58
21.12.2009 ob 13:49

mony86 je napisal:
pozdravljeni,
potrebujem en nasvet oz pomoc.
s fantom nacrtujema druzino trdiva se ze en lep cas bilo je sledece:slabost, vrtolavica,obcuek trdote v spodnjem delu,pogosta hoja na wc ,bolece prsi, prihod menstruacije predviden 20.12 imam redno in mi nikoli ne zaostaja in nikoli nisem jemala nobene kontracepcije.zgodilo se je sledece 17.12 sem opazla rjav izcedek in bolecine v jajcnikih zaj imam ze drugi dan in ni nic kaj podobno M zato vas prosim ce mi pomagate nekako z nasvet ali to mogoce pomeni da bo nosecnost na poti saj sem zasledila da se to pojavi ob vgnezditvi ali naj pocakam in naredim test?
prosim za nasvet in se vam v naprej ze zahvaljujem

Ti priporočam ker test nosečnosti:d Res da rjavi izcedek ne pomeni vedno nosecnost ker jaz imam rjavi izcedek vedno po koncu menstruacije oz. to ima veliko punc ker se jim se prečiščuje maternica.......ampak glede na druge znake pa bi mogoče lahko blo kaj......tak da....kr v lekarno po test
in drzim pesti da bo pozitiven ce si ze tako želiš....smiley
shygirl
Število vnosov: 2
18.01.2010 ob 20:50

živjo.smiley
potrebujem nasvet oz. odgovorili glede moje težave na to temo.
tudi jaz imam rjav izcedek iz nožnice, sedaj že 4 dni in sicer se je začel okoli 12dni po menstruaciji. ne uporabljam kontracepcije in ne želim zanosti. s fantom vedno uporabljava kondom, samo da je zadnjič parkrat prodrel v njo, preden si ga je nataknil.smiley no, občutek je kot da bi imela normalno menstruacijo, nobeneih bolečin ali srbenja, samo da imam namesto menstre, res čudn gost temno rjav izcedek... in me zanima, če bi mi lahko odgovorili... ali to pomeni da sem noseča ali da imam kakšne težave??? naj obiščem ginekologa?

najlepša hvala =)smiley
lili.put
Število vnosov: 8
26.01.2010 ob 13:40
*Odgovor na: shygirl +

Živjo

Ne opisuješ nobenih drugih znakov, ki so značilni za nosečnost (boleče prsi, zaostajanje M,...) oz. je še prehitro. Če ti bo M zamujala, naredi test. Neobičajni izcedki iz nožnice so lahko tudi pokazatelji raznih vnetij. Resnost problema najlažje oceniš sama.

LP
petra1989
02.02.2010 ob 13:07

Živjo!
Imam rjavi izcedek že 10 dni. Verjetno je zato ker sem v prejšni škatlici pozabila vzeti v zadnjem tednu kontracepcijsko tabletko. Sedaj me pa zanima ali lahko imam jutri ginekološki pregled, namreč sem jutri naročena in ginekolginja bi mi morala vzeti bris ali izcedek lahko vpliva kaj na presikave?smileysmiley
LP
ana_88
17.02.2010 ob 15:35

Pozdravljeni.
sem noseča v 3 mesecu in se mi pojavlja rjav izcedek ter bolečine v spodnjem delu trebuha.kaksen znak je to ali je lahko nevarno za plod??
cofi86
Število vnosov: 2
16.03.2010 ob 15:18

Pozdravljeni.

Imam že tretji dan menstruacije. Vendar se pojavi kot samo rjavi izcedek,pa še tega je komaj za opazit. Imela sem odstranitev OS materijala iz gležnja in iz stegnjenice 4.3. Kontracepcijo redno jemljem,razen tisti dan nisem vzela tabletke. Sedaj me je pa malo strah,ali sem lahko zanosila,kajti v tem obdobju jemanja tabletkov sem imela ravno tako spolne odnose. Sedaj se pa malo zanašam na to da je mogoče kriva operacija. Imela sem tudi popolno anestezijo(tako da sem spala). Je možno, da je kriva operacija,al je res lahko kaj drugega?

Že v naprej se Vam zahvaljujem.
LP
6262
16.03.2010 ob 21:49

Pozdravljeni!

Že vrsto let imam probleme glede menstruacije, moram reči , da nisem imela menstruacije leto inpol potem se mi je pojavila in sem imela kar redno potem spet nič.Moram povdariti, da se je začelo vse zapletati jemala se klimaktin in ni bil več na tržišču hodila sem od ginekologa do ginekologa a nihče mi ni znal pmagat vem, daem stara 47 let in sem v meni sedaj zopet ni menstruacije 5 mesecev,kar naprej imam vnetja, ponoči in čez dan se neznoso potim koda bi me kdo polil z vodo sem brezvolnja,opazila sem ko se po tuširanju sm opazila, da se mi iz nožnice kar vlije neka prozorna tekočina čez dan sem koda bi se polulala vsa mokra koda mi nekaj teče a ne čutim tega, da bi mi kaj uhajalo, moram vasopomniti da jemljem helx in egnoil vem da je temu kriva moja mena a je neznosna, upam da mi boste svetovali kaj storiti sem čisto obupana, vem daje treba iti čez meno tako hudo obliko kot jo imam ne vem več kaj storiti a vem to da mi vse te težave povzroča mena.
Upam, da mi boste pomagali in se vam že v naprej zahvaljujem
lp obupana
merelasabrina
15.04.2010 ob 13:41

smileypozdravljeni! že nekaj časa imam problem v menstruaciji. julija 2009 sem prenehala s kontracepcijskimi tableami, saj si s partnerjem želiva otroka. menstruacija se mi še vedno ni uredila, kar se mi zdi zelo čudno, do zanostitve pa tudi še ni prišlo. prvo men. sm obila 11.9, nasledno 19.11, nato 31.12m nato pa še 13.3 zdaj pa je preteklo med prejšno menstruACIJO že 55dni! iz nožnice prihaja čuden izcedek rjave barve, ki pa ga je zelo malo. test sem delala kake 14dni nazaj in je pokazal minus, tko da nevem kaj naj naredim
želim si otroka pa nič in nič...to me že počasi ubija...nevem kaj je vzrok. če gdo kaj ve naj piše!

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

December na POP TV

Se že veselite vseh radosti veselega decembra?

Uporabne povezave

• Prestavitev menstruacije

Narcissa: V navodilih za to zdravilo piše, da se lahko je...
  • Prebava

Narcissa: Hvala. Če že ni zdravnikov tu, lahko vsaj pogu...
  • ginekolog

Zojam3: Najlepša hvala obema za hiter odgovor. :)

Zadnji komentarji