22.09.2017
LJ
20° / 6°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
Tomi Ocepek
Število vnosov: 1
11.01.2012 ob 22:30

dober dan! mene samo nekaj zanima. js veliko jem in imam kar suho postavo a je to kaj narobe??? smileysmileysmiley

hvala za odgovorsmiley
Urska Faller
Število vnosov: 119
12.01.2012 ob 10:10

ja
nekdo...
Število vnosov: 134
22.02.2012 ob 20:53

Tomi da bi postavili trditev da je s tabo nekaj narobe kot je to nestrokovno naredila Urska Faller vsekakor potrebujemo več podatkov o tebi! Najbolje pa je da se obrneš na svojega zdravnika in ne na takšne neprofesionalne forume, na katerih ti lahko dajajo neuki ljudje napačne odgovore!
Urska Faller
01.03.2012 ob 13:19

smiley vse že ni ok, sploh če to človek sam opazi. kaj bo zdravnik pomagal, ne vem,meni ni. meni so pomagali svetovalci za prehrano
Urska Faller
01.03.2012 ob 13:20

Pa lepo se je predstaviti ali pisati po imenom in priimkom. Nekdo je nihče smileysmileysmileysmileysmileysmiley
yoshua
Število vnosov: 228
01.03.2012 ob 19:08

Nekdo. ima prav.
nekdo...
02.03.2012 ob 22:41

Urska Faller tud ti si nihče ker nisi navedla zraven da si dietologinja in nisi prilepila vsaj diplome iz tega področja.

Aja btw sicer pa ni rekle da je opazil da ni z njim nekaj ok ampak da veliko je in je suhe postave. In vsekakor je bolje da se obrne na zdravnika ki ima vsaj 6 let šole iz tega področja in ne na neke šarlatane ki služijo s prodajo nupo in herbalife prehrane. Pa tudi veliko bolj strokovnih knjig na to temo se dobi kot pa ste ti nupo in herbalife svetovalci (avtomehaniki in šivilje, pa ekonomistke itd potem kar čudežno postanete vsevedne storkovnjakinje za prehrano in prehranske motnje, pa še za depresije, težave z učenjem itd).

Lep pozdrav,
Mare Zupančičsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley::b ye::smileysmileysmileysmileysmiley
nekdo...
02.03.2012 ob 22:43

Urska Faller tud ti si nihče ker nisi navedla zraven da si dietologinja in nisi prilepila vsaj diplome iz tega področja.

Aja btw sicer pa ni rekle da je opazil da ni z njim nekaj ok ampak da veliko je in je suhe postave. In vsekakor je bolje da se obrne na zdravnika ki ima vsaj 6 let šole iz tega področja in ne na neke šarlatane ki služijo s prodajo nupo in herbalife prehrane. Pa tudi veliko bolj strokovnih knjig na to temo se dobi kot pa ste ti nupo in herbalife svetovalci (avtomehaniki in šivilje, pa ekonomistke itd potem kar čudežno postanete vsevedne storkovnjakinje za prehrano in prehranske motnje, pa še za depresije, težave z učenjem itd).

Lep pozdrav,
Mare Zupančičsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley::b ye::smileysmileysmileysmileysmiley
nekdo...
02.03.2012 ob 22:46

Sem ti pa že odgovoril v eni drugi temi kjer niti nisem dobil odgovora... takole sem napisal glede tega tvojega odgovora:

V glavnem ne se izdajat za neke strokovnjake če to niste. In sploh ti Urska ki ga tako mimo sekaš. Enmu pubertetniku rečeš tu na foromu da je z njim nekaj narobe ker kao veliko je pa je suh. A si ga mogoče prej vprašala kaj je in koliko poje. Si izračunala energijsko vrednost prehrane? Si ga vprašala koliko tehta? Koliko je velik? S koliko športa se ukvarja? Si ga vprašala koliko je star? Si ga povprašala o stresnih situacijah? Daj daj delaj ti s srcem sam ne prodajat nebuloze za velke dnarje revnim ljudem ker sem spoznal veliko ljudi ki je skoraj obubožalo zarad Herbalifa in teh podobnih praškov. Če delaš zato ker delaš s srcem in zato da pomagaš ljudem potem prodajaj herbalife in ostali * po ceni po kateri kupiš zadeve ne pa po 3x višji ceni. Na*ganti
Urska Faller
06.03.2012 ob 15:49

Mare, ne vem zakaj se jeziš. Delam, kar delam in sem tudi zelo uspešna, pri meni je še vsak dosegel svoj rezultat. To so leta dela, izobraževanj, izkušenj, itd. Nisem dietologinja, ampak svetovalka za prehrano, kar je velika razlika. Drugače pa sem dr. medicinske antropologije. Če kaj zaslužim? Ja. Veliko. Zakaj? Zato, ker delam s srcem in ker vem kaj delam. Herbalife prehrana deluje meni in vsem s katerimi delam in niti ne mislim nehat. Če imaš problem z mano, ti res žal ne morem pomagat, ker jaz ga s tabo nimam.

lpsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

Ples

Radi plešete?

Uporabne povezave

Zadnji komentarji