21.09.2014
LJ
23° / 15°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
Zaskrbljen.
Število vnosov: 12
07.06.2012 ob 13:11

Lp.

Že dva 2 me nekaj boli na desni strani trebuha,prvo sem misliu da je slepič vendar je slepič na levi strani, boli me pa na desni. Najbolj boli ko hodim ali tečem. Kaj je me to boli ? Kako čimhitreje odpravim bolečino.

jwslo
Število vnosov: 1355
07.06.2012 ob 13:28

Slepič je desni strani spodaj, ne na levi strani. Pri vnetju slepiča so bolečine intenzivne in stalno prisotne.

Matjaž
anchy181
Število vnosov: 3
09.06.2012 ob 08:03

L.P.

Danes je že peti dan odkar me stalno boli glava...Boleti me začne že zjutraj ko se zbudim,včasih me pa že glavobol zbudi...Najprej me boli na sencih.nato se mi bolečina preseli v zadnji zg.del glave...bolečina je kot da bi imela v glavi pritisk,bog ne daj da glavo sklonim proti tlom,ker mi jo hoče pa odpreti.včasih celo čutim pritisk v glavi. Proti večeru se stanje umiri,če pa grem popoldan počivat,pa ko se bom zbudila bom spet imela grozni glavobol.včasih me celo tako boli da mi je slabo in se mi zavrti.Sem pa ugotovila da me zjutraj ob luči,ko jo prižgem,občutno bolj zaboli glava....ni pa neke postopne bolečine,ampak me zaboli kar na enkrat in to močno in en čas boli,potem pa čez dan postopno popušča...poskusila sem že z medom,obkladki namočeni s kisom,ampak mi ne pomaga...enkrat sem vezela lekadol pa tudi ni pomagal. Res je pa da sem v 14tednu nosečnosti,ampak ginekologinja mi je zagotovila da to nima povezave z glavoboli,sploh ne s tako močnimi.

Kaj naj naredim? Lepo prosim za pomoč!
Se že v naprej zahvaljujem.

Anja
Petra Senchar
Število vnosov: 1
11.06.2012 ob 16:05

Živijo!

Že kakšen teden imam grozne pekoče bolečine v predelu leve rame, do spodnjega dela dojke. Nimam nobenih modric, nobenih zatrdelih delov, bolečina pa se vsake toliko časa premakne. Bolečina je počasi pojenjala, nato pa sem si predel pretipala, od takrat naprej pa se je spet vse razbolelo. Prosim če mi lahko svetujete!

LP

MAŠA
Katja Kocjan
Število vnosov: 1
11.06.2012 ob 17:39

pozdravljeni imam velike tezave in ne vem kaj naj..........ze 16mescev imam vstavljen obrocek proti zanositvi.......in vse je bilo v redu dokler nisem zbolela zaledvicami decembra...mela sem vec vnetij kot v maternici,mehurju in tudi ledvicah....vse je blo bakteriskosmileysedaj pa ze tri dni mi iz noznice tece rjava sluz vcasih je tud krvava in zlo me boli ne morem hodit in tud med spolnimi odnosi sm ze cutila zlo bolece,,kot da bi me kdo spikal v maternici.ne vem kaj je to in kaj naj naredim---------smiley
jwslo
11.06.2012 ob 18:49

Obroček proti zanositvi, ki je vstavljen 16 mesecev? Kaj takega ne obstaja. Verjetno imate v mislih ali maternični vložek brez hormonov (IUD, špirala po domače) ali maternični vložek s hormoni (IUS Mirena). Predlagam, da se oglasite pri ginekologu.

Matjaž

Viki83
Število vnosov: 20
12.06.2012 ob 11:47

Pozdravljeni.

Prosim če mi pomagate ker sama vec nevem kaj naj naredim.

Namreč 12.3 sem imela ss cez pribl. 2 meseca sem dobila M (10.5) proti koncu meseca (26.5) pa me je začelo boleti spodaj pri levem jajčniku bila sem na urgenci kjer so mi predpisali klimicin vaginalno kremo. To sem do konca jemala potem pa sem 8.6.dobila M imela sem jo samo en dan najprej kot da je M potem pa rjav izcedek. Včeraj (11.6) sem naredila test ki je pokazal negativno. Vsake toliko časa se mi vrti v glavi. Imam pa redne odnose z partnerjem želiva si naraščaj. Kaj naj naredim počakam da dobim pravo M. ali da ponovim test.????? Je moznost da sem zanosila????

Hvala za odgovor! Viki
jwslo
12.06.2012 ob 12:32

Če imate spolne odnose, potem vsekakor obstaja možnost, da ste zanosili, toda ugibanje o tem vam nič ne koristi. Ker je nosečnost zaželjena, se vam s testom nikamor ne mudi in lahko počakate na menstruacijo. Lahko pa seveda ponovite test (vsaj 14 dni po spolnem odnosu, ne prej), da boste veselo novico (upam) izvedeli čim prej. Srečno!

Matjaž
Viki83
Število vnosov: 20
12.06.2012 ob 12:45

Najlepša hvala za odgovor

Če počakam na naslednjo menstruacijo bo ta šele naslednji mesec? ker zdaj 8.6. naj bi jo imela pa je trajala en dan. No potem bom pa čez 14 dni naredila test. smiley Sicer sem neučakana in zelo si želim otroka po ss pa še bolj. Je možno da sem zanosila pa se mi vrti v glavi?? slabo mi je že 2 dni.
jwslo
12.06.2012 ob 13:50

Kdaj boste dobili naslednjo M seveda ne vem, in tudi nima smisla ugotavljati, saj do sedaj redne M še niso zagotovilo, da bodo redne tudi naprej. Pač računajte na to, da bo naslednja M enkrat v juliju, če je ne bo zaradi nosečnosti, pa se morda lahko že veselite.

Matjaž

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

Lenoba

Se zbujate spočiti?

Uporabne povezave

Zadnji komentarji