16.01.2018
LJ
/ -0°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
Franjo joskić
Število vnosov: 2
21.01.2013 ob 10:28

Pozdravljena,
obupala sam nad svojimi kilogrami zato iščem razne možnosti in pomoči kako naj shujšam vsaj toliko da si povrnem samozavest.. stara sem 18let še pred enim letom in pol sem imela 65kg sedaj jih imam 96kg.. visoka sem 175cm ne vem kaj naj naredim.. zredila sem se in moja samozavest je tako padla da ne hodim nikamor, razen po hiši v prevelikih oblekah da se ne opazi koliko sem se zredila in kakšna sem sedaj, občutek imam da se zapiram vase.. poskusila sem razne diete pa sem zdržala samo par dni mogoče 1teden..
PROSIM vas da mi pomagate z nasveti kako naj shujšam da se znebim te odvečne maščobe..
dusko56
Število vnosov: 1
21.01.2013 ob 16:52
*Odgovor na: Franjo joskić +

Živjo!

Toplo ti svetujem, da se vzameš v roke in poskusiš z dieto kemičnega razkroja.

Menim, da ti ne bo žal, z njo sva s fantom že uspešno shujšala več kot 20 kg (jaz 15), moji sorodniki, ki so imeli za sabo že cel kup neuspelih diet, pa so v 1 letu shujšali do željene teže, ki jo 1-krat tedensko s to dieto še vzdržujejo. Tako da res deluje, le striktna moraš biti. Pojej zraven tudi kak prepečenec več (npr. namesto 1 si privošči 3 kose), namesto črne lahko poskusiš tudi belo kavo pri zajtrku, malo več sira in jajc (2-3), kot je v osnovni dieti. Vsak 4. dan lahko ješ, kar ti srce poželi. Teža gre sicer malo navzgor, ampak ko pričneš z novim ciklom, gre spet pridno navzdol. Pij veliko zeliščnih in sadnih čajev, vode, nesladkanih sokov, pa čimmanj kave, ki zadržuje vodo. Veliko uspeha ti želim;-)

Mika
Eva Vogrin
02.05.2014 ob 10:52
*Odgovor na: dusko56 +

smiley
Andreja B.
Število vnosov: 7
06.10.2013 ob 12:19

Nazadnje sem se začela držati navetov iz http://www.popolnapostava.com/ in mi gredo kile že prav lepo dol...
Jakob Globočnik
21.10.2014 ob 23:04
*Odgovor na: Andreja B. +

Ali mi lahko samo poves kaj moras narediti, ker je precej drago
Jakob Globočnik
21.10.2014 ob 23:04
*Odgovor na: Andreja B. +

Ali mi lahko samo poves kaj moras narediti, ker je precej drago
moodd
Število vnosov: 10
23.01.2017 ob 09:49

Tablete za hujšanje - http://greencoffeeplus.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 13 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.
mistake
Število vnosov: 105
21.01.2013 ob 10:54

Pozdravljena,

sicer se nočem spoznati na vse afnaste shujševalne diete (večina ima stranske učine, namesto dejanskih koristi), ampak nekaj pa za normalno izgubljanje kg zagovoto drži: jej normalno, uravnoteženo, zdravo le v MANJŠIH količinah kot prej. Pa pij dovolj tekočine v obliki navadne pitne vode. In namesto, da samo hodiš po hiši, lahko medtem še kaj postoriš (posesaš, zaliješ, pobrišeš, ometeš, razvesiš,... ...).

Lp
majazmaja2
Število vnosov: 40
21.01.2013 ob 13:29

Zjutraj naredi nekaj trebušnjakov, skači čez kolebnico, popij vsaj 3 dl vode ali čaja (lahko dodaš limonin sok), pojej zajtrk - navadne kosmiče ali otrobe zamešaj v jogurt 0,5 ali 1,3.
Čez dan imej več manjših obrokov, da se ti ne upočasni metabolizem (npr. za malico jabolko / pomarančo), izogibaj se mastnim in sladkim jedem. Zmanjšaj obroke, testenine, krompir, kruh zmanjšaj ne minimum. Poskusi pojesti čimveč sveže zelenjave, sadja pa zmerno. Vsako uro popij 2 dl vode.
Zvečer pa spet rekreacija, pojdi na vsaj 3 km dolg sprehod, ki ga kombiniraj s hitro hojo ali tekom. Če ne pa spet kolebnica, trebušnjaki, izpadni koraki, stepper. Če imaš možnost, se vpiši na spinning, aerobiko oz. kaj podobnega. Vsak dan si piši dnevnik, kaj si pojedla in koliko vaj si naredila, nato pa te vaje tedensko stopnjuj.
Izogibaj se raznim dietam, ker imajo jojo efekt.
Tavintatinta
21.01.2013 ob 14:23

V enem letu in pol si se zredila za 31kg, prej pa si vedno vzdrževala normalno telesno težo? Na tvojem mestu bi preverila ščitnične hormone. Ne verjamem namreč, da si naenkrat postala tako zelo '"požrešna'" ali podvržena debelosti.

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

Nespečnost

Ste se kdaj spopadali z nespečnostjo?

Uporabne povezave

Zadnji komentarji