22.09.2017
LJ
20° / 6°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
vi23
Število vnosov: 2
26.02.2013 ob 17:45

Ali ima kdo izkušnje z E-cig?
luna-zemlja
Število vnosov: 2
27.02.2013 ob 08:37
*Odgovor na: vi23 +

pozdravljena.ja,jaz sem en teden zdržala z elek.cigareto.ampak se mi zdi kar drago....če ni volje,ne bo pomagala.lp
majk45
Število vnosov: 1
26.10.2013 ob 14:41

Še ena izkušnja!
Kadil sem 14 let kot mladostnik in prišel je dan ko preprosto nisem več prižgal. Sedaj je to 40 let brez kajenja.
Moj sin je kadil že v osnovni šoli (naskrivaj) in nadaljeval še vrsto let. V času prepovedi kajenja v lokalih se je pojavila elektronska cigareta in si jo je nabavil samo zato, da bi se lahko važil po lokalih, ker za tako kajenje ni bilo prepovedi kaditi znotraj lokala. Zanimivo, da mu je bilo čisto uživanje nikotina všeč in mu je povsem nadomestilo kajenje običajne cigarete.
Lahko je nabavil vložke z več nikotina, z polovico nikotina in placebo (brez nikotina). Po okusu in vonju se vložki niso razlikovali. Potem je vložke pomešal med sabo in po nekem času ugotovil, da je kajenje samo v glavi in da ni opazil razlike kaj kadi tisti hip. Zaključil je, da je kajenje brez veze in povsem nehal kaditi. Sedaj je že 3 leta od takrat in pravi, da ga cigarete ne mikajo več. Še to nabavljeni vložki preko interneta so bili cenejši kot klasične cigarete.smiley
češpla14
12.06.2014 ob 15:48

Bil sem kadilec vsaj 15 let s približno 20 cigareti na dan. No pred dvema letoma v augusti mi pod prste pride elektronska cigarreta in sem takoj zamenjal.
Še danes sem na e-cig z 18 mg nikotina Maxx blend.
vse naročam pri proizvajalcu v Italiji, kjer stane 100 ml 20 eur z dostavo.
Tako da cena je zanemarljiva, saj meni teh 100 ml drži cca 3 mesece.
Občasno, če mi kdo ponudi kakšen cigaret ga vzamem in moram reči da mi ni več všeč.
Ampak bistvo zgodbe!
Jaz sem še vedno odvisnik nikotina, ki ga sicer zaužijem v bolj prijazni obliki.
Ni več težav z zadahom, zobmi in lahko si ga privoščim kjerkoli saj je para brez vonja.
Skratka na leto porabim tudi en komplet 2 e-cig.
Ceneje vsekakor je, zdravo pa vseeno ni, je pa definitivno manj škodljivo za mene in moje bližnje.
paper kay
Število vnosov: 7
27.04.2013 ob 06:25

Z možem sva poskusila, ampak je res bedno. Kr neki, nima nobenega pravega učinka, vonj je neprijeten, rezultat popolnoma nezadovoljiv. Dejansko, ko zdaj koga vidim, da se '" ven meče'" z e. čikom, si mislim, kir pozer. Ker kot cigaret to nima nobenega smisla. Le neka čudna holivudska fora, narejena na kitajskem,.
Deutsche
Število vnosov: 4
30.07.2014 ob 16:12
*Odgovor na: paper kay +

Socialna pomoč za ljudi v stiski posojila

Imate finančne težave, za ogled potrebujete denar,
Želite, da bi dosegli svoje sanje, začnete svoje podjetje,
Imate dolgove plačati račune za plačilo
Looking kupiti nov avto, novo stanovanje,
Financiranju vzgoje svojih otrok, zgraditi hišo
Vendar imate težave z zadolževanjem pri bankah
Ne glede na vrsto vaše potrebe, ponujamo
posojilne možnosti v razponu od 5.000 do 500.000 € po zelo glasov
dostopna z metodo povračila namenjen za vaše potrebe.
Ne oklevajte, da nas kontaktirate
Se obrnite na nas mail: kreditdeutsch@gmail.com
Če ste zainteresirani
loredana1
Število vnosov: 3
27.03.2015 ob 09:32
*Odgovor na: Deutsche +

Obrestna mera 18%... Navali narode, još malo pa nestalo!
Aco Kitić
26.05.2013 ob 14:41

jas vendar nikoli nisem kadil ampak sam sa zelo zanimal za te cigarete in delal ankete in tako dalje. in elektična cigareta si moraš prau naštimat kot npr. vzeti filter z dovol nikotina da bo dpza dovol kolikor ti potrebuješ in pravi okus trer pravi proizvod. tako da vse eno bolje brez cigareta kod da začnete s tem hehe !! lp!
Deutsche
Število vnosov: 4
30.07.2014 ob 16:13
*Odgovor na: Aco Kitić +

Socialna pomoč za ljudi v stiski posojila

Imate finančne težave, za ogled potrebujete denar,
Želite, da bi dosegli svoje sanje, začnete svoje podjetje,
Imate dolgove plačati račune za plačilo
Looking kupiti nov avto, novo stanovanje,
Financiranju vzgoje svojih otrok, zgraditi hišo
Vendar imate težave z zadolževanjem pri bankah
Ne glede na vrsto vaše potrebe, ponujamo
posojilne možnosti v razponu od 5.000 do 500.000 € po zelo glasov
dostopna z metodo povračila namenjen za vaše potrebe.
Ne oklevajte, da nas kontaktirate
Se obrnite na nas mail: kreditdeutsch@gmail.com
Če ste zainteresirani
kokotoby1
04.06.2013 ob 09:48

Pozdravljeni !

Zadeva 100% deluje,samo to,kar ste nekateri poskusili so pač '"cheap'" zadeve iz trafik in ne profi izdelki,ki jih že sam uporabljam 2 leti....pa še cenejše in zmogljivejše zadeve uporabljem kot zamenjava že predpolnjenih kartuš.
Če kdo potrebuje dodatne info naj kar vpraša !!

Lp,
Nick

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

Ples

Radi plešete?

Uporabne povezave

Zadnji komentarji