23.04.2017
LJ
15° / 6°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
Simonicicika
Število vnosov: 10
01.05.2015 ob 20:38

Pozdravljeni,

sem v svojih 30. letih in pojavljajo se mi gubice. Preizkusila sem že več izdelkov proti staranju kože, ampak počasi obupujem, ker ne najdem prave kreme zase. Problem je v tem, da imam občutljivo kožo in ne smem uporabljati kar prve kreme, ki mi pride pod roke. Moja koža hitro odreagira na vse. Zato me zanima, a pozna mogoče kdo kako kremo, da bi delovala na gubice in ne bi dražila kože?

Prosim za odgovor, ker bi bila res hvaležna za nasvet ali priporočilo.

Lep pozdrav,
S.P.
tratakk
Število vnosov: 13
23.01.2017 ob 12:51
*Odgovor na: Simonicicika +

Tablete proti gubam - http://impreskin.si
Narcissa
Število vnosov: 1495
02.05.2015 ob 00:51

Zakaj pa ne greš v kozmetični salon?
Čeprav bi ti najraje jaz priporočala da se sprejmeš takšno kot si in se imaš rada - kljub gubicam!
XPUPA .
Število vnosov: 2
02.05.2015 ob 12:50
*Odgovor na: Narcissa +

smileysmileysmileysmileysmiley
XPUPA .
Število vnosov: 2
02.05.2015 ob 12:50
*Odgovor na: Narcissa +

smileysmileysmileysmileysmiley
Simonicicika
Število vnosov: 10
07.06.2015 ob 10:39

Narcissa, hvala za odgovor, čeprav se oglašam s tako zamudo. smiley

Nega v kozmetičnem salonu je super, ampak sama bi potrebovala nekaj za vsak dan, da bi lahko sama uporabljala. Trenutno imam La Roche Posay kremo za netolerantno kožo, ki mi sicer ustreza, ampak nima nobenih antioksidantov in anti- aging sestavin. Pred tem sem pa imela eno podobno od Avene. Vmes sem malo še raziskovala po spletu in naletela na Luxfactor 4D, ki naj bi bila varna za uporabo tudi pri občutljivi koži. A slučajno kdo pozna, da se ne bom spet zaletela in kupila? smiley

P.s: Jaz sem drugače zadovoljna s sabo in nimam težav s sprejemanjem same sebe, ampak če lahko malo omilim gubice, zakaj pa ne? smiley Ne pa za vsako ceno, ne bi zdaj šla na botoks ali celo lifting, to bi bilo preveč.
vibracija
Število vnosov: 8
03.11.2015 ob 21:46
*Odgovor na: Simonicicika +

Poleg dobre kreme, je pa še ena povsem naravna in znanstveno dokazana metoda za odprvljanje gubic in izboljšanje kože.
Biospectrum medicinski aparati so tudi za kožo pravi balzam. Veliko o tretmajih za manjšanje gubic in izboljšanje prožnosti kože lahko najdete na www.biospectrum.si
blackfish2
Število vnosov: 12
02.08.2015 ob 14:12

Hej, lahko poveš kaj več o tej kremi luxfactor, si jo kupla? Jst mam tud take težave - ful občutljiva in suha koža, ampak vseen bi hotla kremo, da malo polikam gubice. Ali pa če si najdla kej drugega v tem času?
Narcissa
Število vnosov: 1495
02.08.2015 ob 14:45

blackfish2 je napisal:
Hej, lahko poveš kaj več o tej kremi luxfactor, si jo kupla? Jst mam tud take težave - ful občutljiva in suha koža, ampak vseen bi hotla kremo, da malo polikam gubice. Ali pa če si najdla kej drugega v tem času?

Če prebereš post od Simonicicike, pravi da je našla to kremo, in sprašuje če jo kdo pozna, da je ne kupi vrat na nos.
Torej je takrat še ni kupila.
Če jo je pa zdaj, pa vso srečo če bo videla ta forum smiley
Drugače pa ti lahko pomaga tole, kjer so zapisane izkušnje o tej kremi.
--> http://med.over.net/forum5/read.php?69,10380991
--> http://new.times.si/estrada/ali-so-tudi-vam-lagali-o-ucinku- krem-proti-gubicam--7dd9b06732a28ccb730b74ff5f6e90bff6950090 .html

(Je pa lahko samo dober marketinški trik smiley )
blackfish2
Število vnosov: 12
29.08.2015 ob 12:03

Hvala, Narcissa. Zgleda da res ne bom dobila odgovora od Simonicicike, ampak ful ti hvala za linke, bom še pogledala malo po netu. Zaenkrat zgleda obetavno, kaj vem. Gre pa za veliko denarja in ga ne bi tako '"pušnila'", če krema ne deluje. smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje po vsebini

Ne prezrite

Anketa

Trebuh

Poznate simptome razdražljivega črevesja?

Uporabne povezave

Zadnji komentarji