Alkoholizem

Mag. Dragica Marta Sternad

Pozdravljeni! Zanima me ali je tritedenska abstinenca alkoholnih pijač dovolj,da pade vrednost gama-gt na normalno?Ali je možna povečanost vrednosti gama-gt lahko tudi zaradi dela z organskimi topili...

Vprašanje
Pozdravljeni! Zanima me ali je tritedenska abstinenca alkoholnih pijač dovolj,da pade vrednost gama-gt na normalno?Ali je možna povečanost vrednosti gama-gt lahko tudi zaradi dela z organskimi topili? L.p.
Odgovor
Preusmerila sem vas na specialista strokovnjaka za bolezni jeter in tudi njemu boste morali posredovati več podatkov. LP
Mag. Dragica Marta Sternad
Preberi še
Mag. Dragica Marta Sternad