Artritis

Prof. dr. Miha Debevec dr. med.

Pozdravljeni!Sem 15 let star fant in se občasno ukvarjam z različnimi šproti(moram priznati da kadim ampak samo cigarete). Imam bolečine na desni lopatici ki ne bolijo ampak so moteče.Pred 2 mesecema ...

Vprašanje
Pozdravljeni!Sem 15 let star fant in se občasno ukvarjam z različnimi šproti(moram priznati da kadim ampak samo cigarete). Imam bolečine na desni lopatici ki ne bolijo ampak so moteče.Pred 2 mesecema je bila bolečina večja sedaj pa je manjša ampak moteča.Kaj predlagate?
Odgovor
Spoštovani! Glede "bolečine na desni lopatici" ne predlagam ničesar. Glede kajenja pa, da nehaš kaditi še preden postaneš odvisen od nikotina in te težave prisilijo k prenehanju kajenja! LP prof. dr. Miha Debevec
Prof. dr. Miha Debevec, dr. med.
Preberi še
Prof. dr. Miha Debevec, dr. med.