Astma

Doc. dr. Marjeta Terčelj dr. med.

Lep pozdrav!Stara sem 17 let in imam eno tezavo.Ze od avgusta čutim bolečine v prsih,to pa spremlja tudi oteženo dihanje in piskanje v pljučih,pri svoji zdravnici sem že bila vendar ni nič ukrepala.Je...

Vprašanje
Lep pozdrav!Stara sem 17 let in imam eno tezavo.Ze od avgusta čutim bolečine v prsih,to pa spremlja tudi oteženo dihanje in piskanje v pljučih,pri svoji zdravnici sem že bila vendar ni nič ukrepala.Je mogožno da sem prebolela pljučnico ali pa da imam lažjo obliko astme.Hvala za odgovor
Odgovor
Spoštovana gospodična, piskanje v pljučih in bolečine pod prsnico pomenita, da morate čim preje k pulmologu, da vas temeljito pregleda. Ponavadi je res astma, so pa tudi druge bolezni, ki delajo podobne simptome. Zato čim preje na pregled k pulmologu. Lep pozdrav, MTZ..
Doc. dr. Marjeta Terčelj, dr. med.
Preberi še
Doc. dr. Marjeta Terčelj, dr. med.