Beljenje zob

Dušan Brajović dr. dent.med.

Pozdravljeni! vprašala bi vas, če je priporočljivo, da bi si pobelila zobe. namreč brala sem, da to ni najbolj zdravo za zobe. lep pozdrav

Vprašanje
Pozdravljeni! vprašala bi vas, če je priporočljivo, da bi si pobelila zobe. namreč brala sem, da to ni najbolj zdravo za zobe. lep pozdrav
Odgovor
Vsak poseg ki ga opravljamo je na nek način invaziven in ima stranske učinke na telesu. Pri beljenju zob lahko pride ob pretiravanju in uporabi premočnih belilnih sredstev do poškodb na sklenini, po drugi strani pa so raziskave pokazale da pri pravilni uporabi manj agresivnih sredstev teh poškodb ni. Tako, če se odločite za beljenje priporočam da to storite pri zobozdravniku, ki bo vodil celoten postopek in vam svetoval. LP
Dušan Brajović, dr. dent.med.
Preberi še
Dušan Brajović, dr. dent.med.