Benigni tumor dojke

Edita Arh dr. med.

PRED DVEMI LETI SEM ZATIPALA NA LEVI DOJKI BULO.BILA SEM NA PUNKCIJI.REKLI SO MI,DA GRE ZA VEZIVNO TKIVO.TA BULA JE OBCASNO TUDI BOLECA IN MOTECA.ZANIMA ME ALI JO JE POTREBNO ODSTRANITI ALI BO IZGINIL...

Vprašanje
PRED DVEMI LETI SEM ZATIPALA NA LEVI DOJKI BULO.BILA SEM NA PUNKCIJI.REKLI SO MI,DA GRE ZA VEZIVNO TKIVO.TA BULA JE OBCASNO TUDI BOLECA IN MOTECA.ZANIMA ME ALI JO JE POTREBNO ODSTRANITI ALI BO IZGINILA SAMA.LEP POZDRAV,BARBARA
Odgovor
Spoštovani! Ker je bula nenevarna, je ni nujno potrebno odstraniti – le če vam povzroča težave.
Edita Arh, dr. med.
Preberi še
Edita Arh, dr. med.