Boleče dojke

Edita Arh dr. med.

LP, jaz imam eno vprašanje. Stara sem 22 let, prvič imam redne spolne odnose dober mesec in me zamina, če lahko to vpliva...Imam zatekle in napete prsi. Bradavice kar izstopajo in vse skupaj je zelo b...

Vprašanje
LP, jaz imam eno vprašanje. Stara sem 22 let, prvič imam redne spolne odnose dober mesec in me zamina, če lahko to vpliva...Imam zatekle in napete prsi. Bradavice kar izstopajo in vse skupaj je zelo boleče. Ali lahko močni dotiki prsi in sesanje bradavic povzroči kaj taksnega? Hvala ze v naprej za vas odgovor. LP, Sonja
Odgovor
Spoštovani! Zaradi dražljajev pri spolnem odnosu bradavice reagirajo na dotik in sesanje z izstopanjem. Če je vse premočno in grobo je lahko tudi boleče. Prsi pa so lahko napete in boleče pred menstruacijo zaradi vpliva hormonov.
Edita Arh, dr. med.
Preberi še
Edita Arh, dr. med.