Bolečina v pljučih

Nisera Bajrović dr. med.

Lep pozdrav zanima me naslednje.Star sem 23 let in nisem kadilec Predusem v zimskem času se mi v predelu pljuč leva stran pojavlja neka blga bolečina tiščanje ki po nekem času izgubi občutek imam da i...

Vprašanje
Lep pozdrav zanima me naslednje.Star sem 23 let in nisem kadilec Predusem v zimskem času se mi v predelu pljuč leva stran pojavlja neka blga bolečina tiščanje ki po nekem času izgubi občutek imam da imam zamašene dihalne poti ko kašljam se mi pojavlja neka sluzasta snova ki jo izpljunem.Diham normalno.Zanima me za kaj gre a gre mogoče za kakšno pljučno bolezen morda kopb ali samo za težji prehlad kajti te zadeve se v poletnem času ne pojavljajo. Najlepša hvala za odgovor.
Odgovor
Spoštovani! KOPB v vaših letih je zelo redka, da ne rečem nemogoča. Lahko, da v tem času prebolevate navaden prehlad, vendar bi stanje težko komentirala brez dodatnih vprašanj in pregleda. Lep pozdrav
Nisera Bajrović, dr. med.
Preberi še
Nisera Bajrović, dr. med.