Bolečina v ušesu

As. dr. Andreja Kulis dr. dent. med.

Pozdravljeni imam obcasne bolecine v levem ušesu . vse skupaj se je zacelo z rahlimi bolečinami v grlu na levi strani in nato bolečine v levo uho. Bil sem pri zdravniku in ta mi je napisal Avelox 400 ...

Vprašanje
Pozdravljeni imam obcasne bolecine v levem ušesu . vse skupaj se je zacelo z rahlimi bolečinami v grlu na levi strani in nato bolečine v levo uho. Bil sem pri zdravniku in ta mi je napisal Avelox 400 in pogledav je uho in rekel da je bilo vnetje. Ko sem zdravila pojedel se stanje se ni izbolsalo Tudi levi mandel je malo večji od desnega in na njem se je pojavila majhna bela pikica ki pa sem jo z lahkoto odstranil z bibapalčko. Naj povem da s poziranjem nimam tezav prav tako ne z govorenjem star sem 27 let nekadilec. Bolečina v usesu tudi ni tako huda ampak je kot bi bilo uho zadelano oziroma kot bi imel v useso vodo. Vcasih imam tudi občutek da imam v grlu kot nekaksen cmok in me skrbi da ne bi bil to rak.Kakšen dan je stanje čist normalno brez kakšnih bolečin in čez kak dan se spet pojavijo. Povecanih bezgavk nimam prav tako nimam vročine in nism otečen. Kaj naj storim ali naj ponovno obiščem zdravnika? In kako se kazejo znaki raka na grlu če bi slučajno bilo to? Zahvaljujem se za vaš odgovor lp
Odgovor
Pozdravljeni, nisem ravno pravi naslov za vaše težave. Najverjetneje gre za vnetje, pri tem pa je redko to, da je omejeno samo na eno stran. Bela pikica na mandlju je bila najverjetneje gnoj. Pregledati se morate dati pri otorinolaringologu, če vaše težave še niso izginile. LP Andreja
As. dr. Andreja Kulis, dr. dent. med.
Preberi še
As. dr. Andreja Kulis, dr. dent. med.