Bolečine v križu

Tatjana Mezeg

Pozdravljeni mene pa zanima nekej kaj se da narest glede nesramnosti zdravnikov jst imam probleme s križom in sm biv na urgenci in tm so mi rekli da ce mislim bit tukej da naj si poiscem svojega zdrav...

Vprašanje
Pozdravljeni mene pa zanima nekej kaj se da narest glede nesramnosti zdravnikov jst imam probleme s križom in sm biv na urgenci in tm so mi rekli da ce mislim bit tukej da naj si poiscem svojega zdravnika a jst ne zivim tukej sm samo na obisku kot pocitnice 2 tedna in mi necejo pomagat necejo mi napisat zdravila k jih potrebujem za bolecine in me zanima kaj se da naredit glede tega od doma sm pa 140 km in nimam svojega avta ne ispita lep pozdrav
Odgovor
Pozdravljen, lahko poiščete drugo dežurno ambulanto, pokličete na ZZZS in jih vprašate, kam se obrniti, obiščete ortopeda ali fizioterapevta kot samoplačnik, kupite zdravila v lekarni, prosite znanca za masažo,pa še kaj bi se našlo.Lp
Tatjana Mezeg
Preberi še
Tatjana Mezeg