BOLEČINE V MIŠICAH

Tadeja Mantel Hauptman dr. med.

Pozdravljeni! Že en teden me zelo bolijo mišice. Začelo se je na levi strani telesa in nadaljevalo po celem telesu. Boli me tudi vrat. vsak dan je hujše.Spila sem tableto Spasmeks pa ni nič pom...

Vprašanje
Pozdravljeni! Že en teden me zelo bolijo mišice. Začelo se je na levi strani telesa in nadaljevalo po celem telesu. Boli me tudi vrat. vsak dan je hujše.Spila sem tableto Spasmeks pa ni nič pomagalo. Hvala za odgovor
Odgovor
Pozdravljeni, vzrokov za bolečine v mišicah je veliko. Spasmex za bolečine v skeletnih mišicah ne učinkuje, poskusite z paracetamolom, diklofenakom, napreksenom in podobnimi analgetiki, v kolikor nimate težav z želodcem. Če bo vrat postajal vse bolj trd, da ga ne boste mogli premikati navzpred in navzad in hujši glavobol, svetujem čimprejšnji obisk pri osebnem izbranem zdravniku. če vaše težave spremlja povišana tremperatura, se lahko bolečine umirjajo od 4-7 dni. Lep pozdrav,
Tadeja Mantel Hauptman, dr. med.
Preberi še
Tadeja Mantel Hauptman, dr. med.