Bolečine v trebuhu

Mag. Peter Popovič dr. med.

Pozdravljeni, sem študentka, stara 22 let in imam vsakodnevne bolečine v spodnjem delu trebuha, ki se pojavijo zvečer in trajajo do jutra, ko grem na blato. Z zaprtostjo nimam težav. Bolečine čutim...

Vprašanje
Pozdravljeni, sem študentka, stara 22 let in imam vsakodnevne bolečine v spodnjem delu trebuha, ki se pojavijo zvečer in trajajo do jutra, ko grem na blato. Z zaprtostjo nimam težav. Bolečine čutim kot zbadanja, napihovanje, krče ter posledično vertrove. Splošna zdravnica me je napotila na preiskavo želodca (gastroskopija), ki pa ni pokazala nobenih nepravilnosti. Opazila sem, da so bolečine večje po zaužitju mlečnih izdelkov, posebej jogurta. Zahvaljujem se vam za odgovor in vas lepo pozdravljam. Mojca
Odgovor
Priporočam pregled pri specialistu internistu-gastroenterologu. S seboj prinesite vse stare izvide in v vmesnem času se izogibajte mlečnih izdelkom ( ne morem izključiti eventualne preobčutljivosti na mlečne izdelke ). Lep pozdrav
Mag. Peter Popovič, dr. med.
Preberi še
Mag. Peter Popovič, dr. med.