Folikulitis

Jadranka Korsika Mrak dr. med.

Spoštovana gospa Jadranka. Obračam se na Vas, ker ne vem več na koga se naj obrnem. Imam namreč probleme z izpuščaji po britju, predvsem po dimljah in pazduho.Poskusila sem že vse mogoče negovalne kre...

Vprašanje
Spoštovana gospa Jadranka. Obračam se na Vas, ker ne vem več na koga se naj obrnem. Imam namreč probleme z izpuščaji po britju, predvsem po dimljah in pazduho.Poskusila sem že vse mogoče negovalne kreme, depilacijske kreme, skratka nič ne pomaga. Problem je v tem, da me to tako moti, da si ne morem več obleči niti kopalk. KAj naj naredim da tega problema več ne bi bilo? Že vnaprej se vam iskreno zahvaljujem
Odgovor
Spoštovani! Najverjetneje se vam pojavi po depilaciji vnetje dlačnih foliklov, ki nekaj časa traja in ne izgleda lepo. Svetujem vam lasersko odstranjevanje dlak. Glede postopka se obrnite na mag. dr. Metko Adamič dermatiloginjo v Dermatološkem centru na Parmovi ulici. Lep pozdrav
Jadranka Korsika Mrak, dr. med.
Preberi še
Jadranka Korsika Mrak, dr. med.