Genitalne bradavice

Jadranka Korsika Mrak dr. med.

Star sem 23 let in sem bil dne 29.08.2002 na operaciji odstranjevanja kondilomov - Cavterisatio condilomov. Imel sem enega velikega v sečnici, se pravi ob vhodu v sečno odprtino in pa veliko malih okr...

Vprašanje
Star sem 23 let in sem bil dne 29.08.2002 na operaciji odstranjevanja kondilomov - Cavterisatio condilomov. Imel sem enega velikega v sečnici, se pravi ob vhodu v sečno odprtino in pa veliko malih okrog splovila. Pred enim mesecem pa so se ti mali izrastki spet pojavili, vendar moj urolog pravi da to ni to. Jaz sem si te izpuščaje odstranjeval ročno z nohti ter alkoholom, vendar so se vedno znova pojavili. Strah me je da bi z spolnimi odnosi okužil punco, tako da sem že precej obupan, saj že od avgusta nimava normalnega spolnega življenja. Prosim svetujte mi!!!
Odgovor
Spoštovani Odsvetujem vam ročno odstranjevanje kondilomov, ker jih povzročajo virusi in se na ta način še bolj širijo. Svetujem vam pregled v ambulanti za spolnoprenosljive bolezni na Dermatovenerološki kliniki v Ljubljani, kjer vam bodo ustrezno pomagoli. Lep pozdrav
Jadranka Korsika Mrak, dr. med.
Preberi še
Jadranka Korsika Mrak, dr. med.