Glavobol

Mag. Viktor Švigelj dr. med.

DOBER DAN! Nekaj bi vas vprašala!!! Velikokrat me boli glava(zgornji del) in nad ušesi. K zdravniku nisem hodila, mam pa je rekla da bi morala! Zanima me vaše mnenje?! (če je mogoče lahko prisotna kak...

Vprašanje
DOBER DAN! Nekaj bi vas vprašala!!! Velikokrat me boli glava(zgornji del) in nad ušesi. K zdravniku nisem hodila, mam pa je rekla da bi morala! Zanima me vaše mnenje?! (če je mogoče lahko prisotna kakšna bolezen ali poškodba?) HVALA
Odgovor
Pozdravljena, glavobol, ki ga opisujete, je najverjeneje tenzijski. To ni posledica okvare moćganov ali poškodbe možganov. Če vas pri vsakdanjem delu ta glavobol ovira, svetujem, da obiščete nevrologa. Lep pozdrav,
Mag. Viktor Švigelj, dr. med.
Preberi še
Mag. Viktor Švigelj, dr. med.