Glavobol

Štefan Spudič dr. med.

Pozdravljeni, diagnosticirano imam zadebeljeno sluznico oziroma hiperplastični rinitis, pa me zanima, če mi to lahko povzroča glavobole, ki so najprej pojavili na čelu, nato pa so se razširili ...

Vprašanje
Pozdravljeni, diagnosticirano imam zadebeljeno sluznico oziroma hiperplastični rinitis, pa me zanima, če mi to lahko povzroča glavobole, ki so najprej pojavili na čelu, nato pa so se razširili čez celo glavo in na vrat. Hvala za odgovor.
Odgovor
Pozdravljeni, tudi predebela - hiperplastična nosna sluznica lahko povzroča, še bolj pa stopnjuje težave z glavobolom. Predno lahko okrivimo rinitis(sinusitis) za glavobol, pa je potrebno izključiti druge, pogostejše razloge za bolečine v glavi. Vzrok boleči glavi odkrijetev sodelovanju s svojim lečečim zdravnikom ob pomoči nevrologa, radiologa, internista, otorinolaringologa, okulista--- Včasih je vzrok jasen in očiten, pogosteje pa niti ne.
Štefan Spudič, dr. med.
Preberi še
Štefan Spudič, dr. med.