Glavobol

Štefan Spudič dr. med.

Pozdravljeni star sem 36let in me mučijo pogosti glavoboli ki so povezani z sinusi opravil sem tudi pregled pri otorinologu ki pa ni ugotovil nobenih posebnosti saj imam sinusne poti dobro prehodne za...

Vprašanje
Pozdravljeni star sem 36let in me mučijo pogosti glavoboli ki so povezani z sinusi opravil sem tudi pregled pri otorinologu ki pa ni ugotovil nobenih posebnosti saj imam sinusne poti dobro prehodne zanima me zakaj se ta bolečina ponavlja in s čim bi jo lahko omilil to se mi pojavlja v vseh letnih časih že v naprej se zahvaljujem za odgovor
Odgovor
Zdravo, vzrokov glavobola je ogromno. Vzroke glavobola lahko iščemo tudi v ušesih nosu, sinusih... Če jih s pregledom, endoskopijo in rtg in CT diagnostiko v ORL področju nisoodkrili, jih poiuščite drugje (pri nevrologu, okulistu, ortopedu...). Večkrat se pravega oz. očitnega razloga tudi ne najde, smo pa ljudje precej psihosomatska bitja.
Štefan Spudič, dr. med.
Preberi še
Štefan Spudič, dr. med.