Glavobol

Mag. Branko Šibanc dr. med.

Lep pozdrav stara sem 23 let.vecinoma se zjutraj zbujam z glavobolom v usesih mi zvoni kar se tudi vleče čez dan.v levem očesu me večkrat na dan zareže močna bolečina, ki se zahaja za očesom.občutim ...

Vprašanje
Lep pozdrav stara sem 23 let.vecinoma se zjutraj zbujam z glavobolom v usesih mi zvoni kar se tudi vleče čez dan.v levem očesu me večkrat na dan zareže močna bolečina, ki se zahaja za očesom.občutim oolečino po celi glavi ki se postopoma premika od vratu proti čelu. zanima me vzrok te bolečine? lep pozdrav
Odgovor
Spoštovani! Svetujem da svoje vprašanje predstavite tudi nevrologu in specialistu ORL, morda tudi okulistu. Seveda bo potreben natančnejši opis. Vzrok vaših glavobolov je nemogoče odkriti preko tega foruma, kot infektolog pa bi želel izključiti kronično vnetje obnosnih votlin in seveda tudi boreliozo. SLednjo lahko izključite s serološko preiskavo vaše krvi, kar opravi vaš zdravnik.
Mag. Branko Šibanc, dr. med.
Preberi še
Mag. Branko Šibanc, dr. med.