Hemeroidi

Tatjana Puc Kous dr. med.

LEPO POZDRAVLJENA TATJANA PUC KOUS dr. med ZA VAS IMAM VPRAŠANJA IN SICER NE VEM ČE SEM VAS ZADEL DA MI POSREDUJETE ODGOVOR . IMAM PROBLEM Z ODVAJAo pNJEM BLATA . TO JE SEDAJ POSTALA TRADICIJA PRI ...

Vprašanje
LEPO POZDRAVLJENA TATJANA PUC KOUS dr. med ZA VAS IMAM VPRAŠANJA IN SICER NE VEM ČE SEM VAS ZADEL DA MI POSREDUJETE ODGOVOR . IMAM PROBLEM Z ODVAJAo pNJEM BLATA . TO JE SEDAJ POSTALA TRADICIJA PRI MENI KO MORAM SE IZPRAZNITI IN ODDATI NEEKAJ KAR MORA IZ MENE SEM OPAZIL NEŠTETOKRAT KRVAVO BLATO . NISEM ŽELEL MISLITI NA NJHUJŠE . BOM MALO OPISAL MOTEČO SITUACIJO IN SICER KO OPRAVIM TO NEZNOSNO BOLEČE ODVAJANJE BLATA ME ZAPEČE PO DOMAČE POVEDANO ZADNJICA . KO IZ MENE ZAPIHA VETER JE TUDI BOLEČE . SPRAŠUJEM VAS KAJ BI LAHKO TO BILO KER TO NISEM DO SEDAJ PRED 4 MESECI IMEL NOBENIH TEŽAV Z ODVAJANJEM ČEPRAV BI POJEDEL KAKOR TEMU PRAVIMO SLONA . MALO SEM V SKRBEH SAJ ŠTEJEM SAMO 50 LET IN BI HOTEL ŠE PODALJŠATI DOBO ŽIVLJENJA . ALI MORAM BITI ZASKRBLJEN GLEDE TEGA ? HVALA LEPA .
Odgovor
Pozdravljeni! Poskušajte z umivanjem s hladno vodo in s kremo Faktu zvečer pa še svečko Faktu do umiritve simptomov. Ob tem pijte Donat MG, da ne bo blato pretrdo. Verjetno gre za hemeroide ali zlato žilo kar predstavlja povečane vene zadnjične mišice in lahko zelo boli. Če ne bo dobro oiščite kirurško pomoč Iatros center v LJ, kjer podvežejo hemeroidalne vozliče(venske pleteže) Ker ste stari 50 let bi bilo dobro misliti, da opravite pregled celotnega črevesja s koloskopijo. LP puc
Tatjana Puc Kous, dr. med.
Preberi še
Tatjana Puc Kous, dr. med.