Jemanje zdravil

Mag. Marko Lovšin dr. med.

Pozdravljeni! Po jutranjem obroku jemljem COMBODART 0,5mg/0,4mg. Zanima me kako bi lahko preklopil jemanje zdravila na večerni obrok? Hvala za odgovor A.Martini

Vprašanje
Pozdravljeni! Po jutranjem obroku jemljem COMBODART 0,5mg/0,4mg. Zanima me kako bi lahko preklopil jemanje zdravila na večerni obrok? Hvala za odgovor A.Martini
Odgovor
Lahko. LP
Mag. Marko Lovšin, dr. med.
Preberi še
Mag. Marko Lovšin, dr. med.