Kašelj

Marjana Grm dr. med.

Zanima me če se da dobiti v lekarni zdravilo za ublažitev kašlja in se jih da dobiti brez recepta,zanima me tudi njihova cena. hvala lepa

Vprašanje
Zanima me če se da dobiti v lekarni zdravilo za ublažitev kašlja in se jih da dobiti brez recepta,zanima me tudi njihova cena. hvala lepa
Odgovor
Lepo pozdravljeni! Seveda lahko v vsaki lekarni dobite zdravila za blažitev kašlja in zdravila za izkašljevanje. Vsa ta zdravila so na negativni listi. Kar se tiče cen, vamžal ne znam povedati, kolikšna je cena posameznih zdravil. Vse boste izvedeli v najbližji lekarni. Lep pozdrav! Marjana Grm
Marjana Grm, dr. med.
Preberi še
Marjana Grm, dr. med.