Kemoterapija

Prof. dr. Miha Debevec dr. med.

Spoštovani. Sem mati mesec starega dojenčka. Sorodnica ima raka na limfnih žlezah in obiskuje kemoterapije. Zanima me, ali sorodnica z dotiki ali kako drugače na otroka oz. na njegov organizem negativ...

Vprašanje
Spoštovani. Sem mati mesec starega dojenčka. Sorodnica ima raka na limfnih žlezah in obiskuje kemoterapije. Zanima me, ali sorodnica z dotiki ali kako drugače na otroka oz. na njegov organizem negativno vpliva. Za vaš odgovor se vam vnaprej lepo zahvaljujem.
Odgovor
Spoštovana mamica! Brez skrbi, vaša sorodnica ne ogroža nikogar, tudi vašega dojenčka ne. Mirno ji ga lahko izročite, da ga popestuje. LP prof. dr. Miha Debevec, dr. med.
Prof. dr. Miha Debevec, dr. med.
Preberi še
Prof. dr. Miha Debevec, dr. med.