Klamidijska okužba

Prof. dr. Bojana Beović dr. med.

Lepo pozdravljeni!Zanima me, kaj točno pomeni imeti elementarno telesce c.trahomatis (tudi na splošno)?Ali tablete Sumamed S zares to tudi pozdravijo?Ali Sumamed S tudi 100 pozdravijo klamidijsko okuž...

Vprašanje
Lepo pozdravljeni!Zanima me, kaj točno pomeni imeti elementarno telesce c.trahomatis (tudi na splošno)?Ali tablete Sumamed S zares to tudi pozdravijo?Ali Sumamed S tudi 100 pozdravijo klamidijsko okužbo? Zahvaljujem se vam za odgovore.
Odgovor
Spoštovani, elementarno telesce je oblika bakterije, kot jo vidimo v celici. Tablete Sumamed so zelo učinkovito zdravilo za klamidijsko okužbo, njihova učinkovitost je zelo blizu 100. Lep pozdrav, Bojana Beović
Prof. dr. Bojana Beović, dr. med.
Preberi še
Prof. dr. Bojana Beović, dr. med.