Kontracepcija

Edita Arh dr. med.

Pozdravljeni. Mene pa zanima naslednje. Ze dalj casa jemljem kontracepcijske tablete, vendar pa zadnje case opazam negativne stranske ucinke ( ceprav nisem 100 da zaradi tabletk ). Zadnje case me pog...

Vprašanje
Pozdravljeni. Mene pa zanima naslednje. Ze dalj casa jemljem kontracepcijske tablete, vendar pa zadnje case opazam negativne stranske ucinke ( ceprav nisem 100 da zaradi tabletk ). Zadnje case me pogostokrat boli glava, izgubljam apetit... te tezave se pojavljajo odkra jemljem tablete. Sedaj sem jih nehala jemati. Kaksne so se alternative h kontracepciji, razen tablet in kondomov? Kaj priporocate. Lep pozdrav
Odgovor
Spoštovani! Če ste že rodili, lahko uporabite maternični vložek oz. se sterilizirate po 35.letu starosti in nimate več namena roditi.
Edita Arh, dr. med.
Preberi še
Edita Arh, dr. med.