Kontracepcijske tablete in zanositev

Edita Arh dr. med.

Pozdravljeni, 6 let sem jemala kontracepcijske tablete Tristediril. Sedaj jih že 6 mesecev ne pijem. Zanima me koliko časa mora preteči med jemanjem tablet in zanositvijo. Hvala

Vprašanje
Pozdravljeni, 6 let sem jemala kontracepcijske tablete Tristediril. Sedaj jih že 6 mesecev ne pijem. Zanima me koliko časa mora preteči med jemanjem tablet in zanositvijo. Hvala
Odgovor
Spoštovani! Omejitve ni, zanosite lahko kadarkoli.
Edita Arh, dr. med.
Preberi še
Edita Arh, dr. med.