Kontracepcijske tablete

Doc. dr. Adolf Lukanovič dr. med.

Zivjo! sem 17-letno dekle ki jo zanima, koliko stanejo kontracepcijske tablete? se jih dobi na recept? hvala za odgovor! maja

Vprašanje
Zivjo! sem 17-letno dekle ki jo zanima, koliko stanejo kontracepcijske tablete? se jih dobi na recept? hvala za odgovor! maja
Odgovor
Najprej kritika! Ne gre za ceno gre zato, da mora zdravnik ginekolog oceniti ali so kontracepcijske tablete sploh prava kontracepcija zate. Ne gre za vprašanja vzgoje in morale ampak za čisto skrb za tvoje "reproduktivno zdravje" kot danes strokovno rečemo. IN sedaj cena. Ena škatla kontracepcijskih tablet stane nekaj manj ali nekaj več kot 1000 Sit. Dobijo se pa žal ali h sreči le na zdravniški .recept
Doc. dr. Adolf Lukanovič, dr. med.
Preberi še
Doc. dr. Adolf Lukanovič, dr. med.