Multipla skleroza

Živan Krevel dr. med. univ. dipl. biol.

Stara sem 28. Prvi zagon junij/julij 2003, drugi november 2003 - blažji simptomi po besedah nevrologinje. Diagnoza postavljena avgusta 2003. Imate kak nasvet? Injekcije zaenkrat zavračam. Menite, da d...

Vprašanje
Stara sem 28. Prvi zagon junij/julij 2003, drugi november 2003 - blažji simptomi po besedah nevrologinje. Diagnoza postavljena avgusta 2003. Imate kak nasvet? Injekcije zaenkrat zavračam. Menite, da delam napako? Homeopatsko zdravilo sicer že imam, pa vseeno še vas prosim za kak nasvet... Hvala in lep dan.
Odgovor
Hvala lepa za dobro postavljeno vprašanje. Glede injekcij osebno mislim, da ne delate napake, saj glede na to, da ste na homeopatskem zdravljenju, ki ima pri takšni obliki MS lepe uspehe, niso potrebne. Vztrajajte pri homeopatskem zdravljenju bi bil edini nasvet! To bi moralo preprečiti nadaljnje napade oz. jih na začetku vsaj omiliti, kasneje pa se ti ne bi smeli več pojavljati, če bi bil učinek zdravljenja optimalen. Lep pozdrav,
Živan Krevel, dr. med., univ. dipl. biol.
Preberi še
Živan Krevel, dr. med., univ. dipl. biol.