Nepravilna postavitev zob

As. dr. Andreja Kulis dr. dent. med.

Pozdravljeni. Stara sem 26 let. Moj problem je sledeči. Spodnji zobje so nepravilno zrasli in so kar pometani. V otroštvu sem nekaj let nosila aparat a sem ga kar hitro opustila. Zanima me, k...

Vprašanje
Pozdravljeni. Stara sem 26 let. Moj problem je sledeči. Spodnji zobje so nepravilno zrasli in so kar pometani. V otroštvu sem nekaj let nosila aparat a sem ga kar hitro opustila. Zanima me, kam bi morala it na pregled, da bi mi zobe pogledali in naprej urejali, da bi bili ravni. Sem pa iz okolice CE. Za vaš odgovor najlepša hvala
Odgovor
Pozdravljeni, za tovrstne težave se obrnite najbolje na ortodonta, saj vam lahko z neinvazivno in elegantno metodo uvrščanja zob uredi lep nasmeh. Za kontakt v Celju odprete telefonski imenik/internet, za priporočila pa vprašajte znance. Veliko uspeha vam želim, Andreja
As. dr. Andreja Kulis, dr. dent. med.
Preberi še
As. dr. Andreja Kulis, dr. dent. med.