Nosečnost

Ksenija Šelih Martinec dr. med.

Pozdravljeni. Tri krat sem delala test za nosecnost in noben ni delal (ni bilo rezultata ne ena crtica in ne dve) zanima me zakaj? Ali je kaj narobe z menoj ali sem res imela taksno "sreco" da noben n...

Vprašanje
Pozdravljeni. Tri krat sem delala test za nosecnost in noben ni delal (ni bilo rezultata ne ena crtica in ne dve) zanima me zakaj? Ali je kaj narobe z menoj ali sem res imela taksno "sreco" da noben ni delal.
Odgovor
Pozdravljeni! Ali ste noseči ali ne? Testi niso 100% zanesljivi. Pomemben je tudi čas nosečnosti. Po 12. tednu nosečnosti so praviloma źe negativni. Vsekakor pa ni nič narobe z vami.
Ksenija Šelih Martinec, dr. med.
Preberi še
Ksenija Šelih Martinec, dr. med.