Nosečnost

Ksenija Šelih Martinec dr. med.

Pozdravljene mene pa nekaj zanima menstruacijo sem imela 24.12.2015 s partnerjem že nekaj časa delama na drugemu otroku. 22.1 in 23.1.2016 sem nardila test in je bila na obeh rahlo vidna druga črtica....

Vprašanje
Pozdravljene mene pa nekaj zanima menstruacijo sem imela 24.12.2015 s partnerjem že nekaj časa delama na drugemu otroku. 22.1 in 23.1.2016 sem nardila test in je bila na obeh rahlo vidna druga črtica. 26.1.2016 pa sem dobila menstruacijo. kaj naj bi to pomenilo???????????????'
Odgovor
Pozdravljeni! Čes te kakorkoli v dvomih, preverite pri ginekologu, če ste noseči. Če je bila menstruacija 26.1.2016 povsem normalna, verjetno niste bili noseči.
Ksenija Šelih Martinec, dr. med.
Preberi še
Ksenija Šelih Martinec, dr. med.