Ortodontski aparat

Dušan Brajović dr. dent.med.

Spoštovani! Imam par vprašanj glede ortodontskega aparata.Ali pri vas delate tudi na zdravniško kartico(koncesijo)?Koliko stane pregled?Že dolgo časa se obotavljam, da bi šla k ortodontu(vendar me je...

Vprašanje
Spoštovani! Imam par vprašanj glede ortodontskega aparata.Ali pri vas delate tudi na zdravniško kartico(koncesijo)?Koliko stane pregled?Že dolgo časa se obotavljam, da bi šla k ortodontu(vendar me je kar malo strah).Ali se račun za aparat plača na enkrat ali se da tudi po obrokih. Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem. Lp, Mojca.
Odgovor
Naj vas pomirim, saj je strah pred ortodontom odvečen. Pri nas delamo samo za samoplačnike, je pa možno poravnat ortodontsko terapijo tudi v obrokih. Pregled pa stane med 6 in 12.ooo. LP
Dušan Brajović, dr. dent.med.
Preberi še
Dušan Brajović, dr. dent.med.