Oteženo dihanje

Nisera Bajrović dr. med.

Pozdravljeni! Teško diham ob vsakem najmanjšem naporu bil sem na pregledu na Golniku in mi ni čisto jasno kakšno bolezen imam.Predpisanna zdravila Serevent inBeredual.Ali se da zadeva ozdraviti in ka...

Vprašanje
Pozdravljeni! Teško diham ob vsakem najmanjšem naporu bil sem na pregledu na Golniku in mi ni čisto jasno kakšno bolezen imam.Predpisanna zdravila Serevent inBeredual.Ali se da zadeva ozdraviti in kako si peidobim nazaj kondicijo. Lep pozdrav ter vesele praznike in srečno novo leto 2003 Janez
Odgovor
Spoštovani! Premalo podatkov ste mi ponudili. Po pregledu so vam zagotovo dali ambulantni zapisnik, na katerem piše, katero bolezen imate, verjetno so vas naročili tudi na kontrolo. Glede na predpisana zdravila lahko ugibam, da imate verjetno KOPB- bolezen pljuč pri kadilcih, a nimam podatka o kajenju.Možna je tudi astma, vendar samo ugibam. Najbolje bo, da se z izvidom zglasite pri lečečem zdravniku.
Nisera Bajrović, dr. med.
Preberi še
Nisera Bajrović, dr. med.