Pareza obraznega živca

dr. Igor Fajdiga dr. med.

Zaradi perifetne pareze desnega obraznega živca so me napotili na CT preiskavo. Radiologinje je v izvidu napisala da so mastoidne celice dobro razvite ter da so obojestransko izpolnjene z vneto vsebin...

Vprašanje
Zaradi perifetne pareze desnega obraznega živca so me napotili na CT preiskavo. Radiologinje je v izvidu napisala da so mastoidne celice dobro razvite ter da so obojestransko izpolnjene z vneto vsebino. Najverjetneje stanje po mastoiditisu, lahko vzrok za perifero parezo facialisa, lahko po virusnem infektu. Kaj vi mislite na to.
Odgovor
Z izjavo zdravnice se povsem strinjam. LP, dr. Fajdiga
dr. Igor Fajdiga, dr. med.
Preberi še
dr. Igor Fajdiga, dr. med.