Ploska stopala

Tatjana Mezeg

Lepo pozdravljeni, imam eno vprašanje, pa nisem vedel koga od strokovnjakov naj to vprašam. Star sem 21 let in imam plosko stopalo, pa me samo zanima ali lahko pri teh letih še kaj storim proti plosk...

Vprašanje
Lepo pozdravljeni, imam eno vprašanje, pa nisem vedel koga od strokovnjakov naj to vprašam. Star sem 21 let in imam plosko stopalo, pa me samo zanima ali lahko pri teh letih še kaj storim proti ploskem stopalu ali je prepozno za kakršen koli ukrep? Hvala za odgovor! Miha
Odgovor
Spoštovani Miha,moje mnenje je,da vaje niso nikoli odveč (npr. zvečer, ko so noge utrujene).Največ pa boste naredili , če si preskrbite res DOBRE vložke za v čevlje, ki naj bodo narejeni po meri in strokovno (še zlasti, če se ukvarjate s športom oz. veliko stojite). Lp.
Tatjana Mezeg
Preberi še
Tatjana Mezeg