Pogosto uriniranje

Dejan Bratuš dr. med.

Star sem 32 let in že od malega hodim zelo pogosto na malo potrebo. Problem je nastal v zadnih 3 mesecih, saj odhajam na pribl. 15-30 min. Največkrat me tako zelo tišči da niti 5 min ne zdržim, polula...

Vprašanje
Star sem 32 let in že od malega hodim zelo pogosto na malo potrebo. Problem je nastal v zadnih 3 mesecih, saj odhajam na pribl. 15-30 min. Največkrat me tako zelo tišči da niti 5 min ne zdržim, polulam pa se res zelo malo. Bolečin nisem opazil. Ali je to normalno? Hvala za odgovor.
Odgovor
Normalno to vsekakor ni, lahko pa gre za marsikaj. priporočam pregled pri urologu, treba je izključiti vnetno dogajanje, nevrogene motnje, zastajanje urina v mehurju itd.
Dejan Bratuš, dr. med.
Preberi še
Dejan Bratuš, dr. med.