Poškodba sečnice

Mag. Marko Lovšin dr. med.

Spoštovani. V spodnjem delu penisa oz. na sečnici se mi pojavljajo bolečine na otip. Rahlo pekoča bolečina se pojavi ko se otipam za cev oz. sečnico in je prisotna skoraj vse do glavice. Bolečine so s...

Vprašanje
Spoštovani. V spodnjem delu penisa oz. na sečnici se mi pojavljajo bolečine na otip. Rahlo pekoča bolečina se pojavi ko se otipam za cev oz. sečnico in je prisotna skoraj vse do glavice. Bolečine so se pojavile po kolesarjenju, kjer penis ni bil ravno v najboljšem položaju in po mastrubiranju. Opravil sem tudi teste urina, ki pa niso pokazali bakterijske okužbe. Nekaj časa sem tudi že brez spolnih odnosov, tako da izključujem možnost spolno prenesljive bolezni. Je za vzrok bolečine lahko krivo "pretirano" mastrubiranje in nepravilen položaj penisa ob športni vadbi? hvala za odgovor
Odgovor
Ob dejavnostih, ki jih navajate, je možna poškodba sečnice. v kolikor je izključena okužba, je potrebno počakati nejkaj časa, da se zadeva umiri. LP
Mag. Marko Lovšin, dr. med.
Preberi še
Mag. Marko Lovšin, dr. med.