Povečanje prsi

Barbara Čokl dr. med.

Mene zanima kakšni so lahko zapleti pri operaciji prsi in kako pogost pride do njih?Koliko časa traja okrevanje po operaciji? za odgovor se vam zahvaljujem ze vnaprej! lp

Vprašanje
Mene zanima kakšni so lahko zapleti pri operaciji prsi in kako pogost pride do njih?Koliko časa traja okrevanje po operaciji? za odgovor se vam zahvaljujem ze vnaprej! lp
Odgovor
Najprej naj vam razložim, da je nemogoče navesti, oziroma opozoriti pacienta na vse možne zaplete, ki se pri določeni operaciji lahko pripetijo. Zato bom navedla tiste, ki se pojavljajo v omembe vrednem odstotku. Tako kot pri vsakem operativnem posegu, se tudi pri tej operaciji lahko zaplete v smislu večje krvavitve kot pričakovano in okužbe. Omenjena zapleta je moč rešiti brez trajnih posledic, če ukrepamo pravočasno in pravilno in če seveda pacient upošteva navodila. Okrevanje po operaciji raja 7 do 14 dni. LP
Barbara Čokl, dr. med.
Preberi še
Barbara Čokl, dr. med.