Prekomerna poraščenost

Mag. Metka Adamič dr. med.

Lepo pozdravleni. Pri prebiranju vasih odgovorov sem naletel predusem na uprasanja z zenske strani. Zato me zanima, ce je z tezavo prekomerne porascenosti enako tudi pri moskih. Namrec pri meni se je...

Vprašanje
Lepo pozdravleni. Pri prebiranju vasih odgovorov sem naletel predusem na uprasanja z zenske strani. Zato me zanima, ce je z tezavo prekomerne porascenosti enako tudi pri moskih. Namrec pri meni se je porascenost zacela po 18 letu in sedaj, ko jih imam 28 se v doloceni manjsi meri se vedno stopnjuje. Na pregledu nisem bil se nikoli, sem pa malo prebiral vase inter net strani o vasi ambulanti in nacinu depilacije in se mi zdi zanimivo. Zanima me predusem zato, ker je trajno saj kljub temu, da imam popolnoma crne dlake se nikoli na nikakrsen nacin ne depiliram. Glede na to, da nisem bil nikoli na nobenem pregledu, ker mislim da je stvar dedna me zanima, ce je mogoce narocilo na lasersko depilacijo brez kaksnih predhodnih spec. pregledov. Hvalezen bi vam bil, ce bi lahko podali okvirno ceno za npr. lasersko depilacijo celotnega prsnega dela. Za odgovor se vam v naprej lepo zahvaljujem in vas lepo pozdravljam.
Odgovor
Spoštovani, Glede cene za poseg pri konkretnem človeku se običajno dogovorimo na posvetu, kjer tudi ocenimo, ali je za vas primeren ali ne – načeloma se za ta predel pri moških giblje med 30.000, 00 SIT in 70.000,00 SIT. Lep pozdrav
Mag. Metka Adamič, dr. med.
Preberi še
Mag. Metka Adamič, dr. med.