Prekomerno potenje

Živan Krevel dr. med. univ. dipl. biol.

Lep pozdrav! Stara sem 23 let in imam problem s prekomernim potenjem pod pazduhami. Poiskusila sem že veliko različnih deodorantov, antiperspirantov, bila na pregledu ščitnice-vse uredu. Naj povem da ...

Vprašanje
Lep pozdrav! Stara sem 23 let in imam problem s prekomernim potenjem pod pazduhami. Poiskusila sem že veliko različnih deodorantov, antiperspirantov, bila na pregledu ščitnice-vse uredu. Naj povem da sem obiskala tudi bioenergetike a moj problem ostaja. Razmišljala sem celo o odstranitvi žlez znojnic pod pazduhama, a bi najprej rada izklučila vse druge možnosti. Zanima me kaj vi mislite o mojem problemu? Za odgovor se vam že vnaprej naklepše zahvaljujem in vas lepo pozdravljam.
Odgovor
Spoštovani, na žalost niste napisali, kako dolgo vas pestijo težave s prekomernim potenjem. Če je motnja z vami že od otroštva, gre morda za konstitucijo, ki se bolj poti (v tem primeru bi bilo to za vas "normalno" stanje). Če pa se je potenje pojavilo kasneje, gre verjetno za funkcionalno motnjo, ki jo homeopatija lahko uspešno zdravi. V vsakem primeru se izplača poizkusiti s homeopatijo. Lep pozdrav, Živan Krevel
Živan Krevel, dr. med., univ. dipl. biol.
Preberi še
Živan Krevel, dr. med., univ. dipl. biol.