Prvi ginekološki pregled

Edita Arh dr. med.

Lep pozdrav! Stara sem 19, Spolne odnose imam že 2 leti! Nikoli še nisem bila na pregledu, jemljem pa tablete Cilest, ki mi jih predpiše zdravnik druge stroke! Je to lahko hudo narobe?

Vprašanje
Lep pozdrav! Stara sem 19, Spolne odnose imam že 2 leti! Nikoli še nisem bila na pregledu, jemljem pa tablete Cilest, ki mi jih predpiše zdravnik druge stroke! Je to lahko hudo narobe?
Odgovor
Spoštovani! Prvič naj vedno predpiše kontracepcijo ginekolog! Če sicer nimate drugih težav se pri 20.letu oglasite pri ginekologu na preventivni pregled zaradi odkrivanja raka na materničnem vratu
Edita Arh, dr. med.
Preberi še
Edita Arh, dr. med.