Razlaga izvida

Andrej Sirnik dipl.inž.rad.

Pozdravljeni, lepo bi prosila za razlago postavljene diagnoze s strani specialista ORL: - izvid kaže spremembe, delno kot sum na vaskularno lezijo delno kot sum na nekaj hiperintenzivnih spremem...

Vprašanje
Pozdravljeni, lepo bi prosila za razlago postavljene diagnoze s strani specialista ORL: - izvid kaže spremembe, delno kot sum na vaskularno lezijo delno kot sum na nekaj hiperintenzivnih sprememb v smislu demializacije. Poslana sem k nevrologo na MR možganske skorje, prebolela dva meseca nazaj parezo levega obraznega živca. Hvala. Lp
Odgovor
Pozdravljeni! Razalgo vašega izvida vam lahko poda le zdravnik. Jaz nisem zdravnik, zato vam svetujem, da greste do svojega zdravnika in ga vprašate za razlago izvida. Lep pozdrav
Andrej Sirnik, dipl.inž.rad.
Preberi še
Andrej Sirnik, dipl.inž.rad.