Smrčanje

dr. Igor Fajdiga dr. med.

Najprej naj vam povem, da ste ful legenda! Pa tudi po sliki se vidi, da niste zafrustriran dohtar. Imam vprašanje. Je mogoče kakšna takšna oseba v Mariboru, ki se ukvarja s smrčanjem, tako kot vi? Sta...

Vprašanje
Najprej naj vam povem, da ste ful legenda! Pa tudi po sliki se vidi, da niste zafrustriran dohtar. Imam vprašanje. Je mogoče kakšna takšna oseba v Mariboru, ki se ukvarja s smrčanjem, tako kot vi? Star sem 19 let in rahlo smrčim. Bo potrebna operacija? Hvala za odgovor!
Odgovor
Hvala za 'legendo'! Kolikor vem se, vsaj z operacijami, ki odpravijo smrčanje v Mariboru ne ukvarjajo. Spada pa to v področje ORL, zato bi vam tam lahko dali kak nasvet. Na vsak način pa si preberite še odgovor triindvajsetletni dami 'smrčanje' v kategoriji 'Smrčanje'! Več o smrčanju in zdravljenju smrčanja si oglejte na internetni strani: http://med.over.net/otorinolaringologija/ Lep pozdrav in nasvidenje! LP, dr. Fajdiga
dr. Igor Fajdiga, dr. med.
Preberi še
dr. Igor Fajdiga, dr. med.