Sprememba na penisu

Mag. Marko Lovšin dr. med.

Pozdravljeni na penisu se mi je naredila nekaksna kita žila . Vidi in cuti se ko je penis v erekciji. Ce gledamo penis proti tlom je na sredini penisa ta kita ki prideiz njega nato se vidi da gre na e...

Vprašanje
Pozdravljeni na penisu se mi je naredila nekaksna kita žila . Vidi in cuti se ko je penis v erekciji. Ce gledamo penis proti tlom je na sredini penisa ta kita ki prideiz njega nato se vidi da gre na eno stran 2cm in nato spet zgine. Ne boli niti me ne moti . Kaj bi to lahko bilo? Hvala za odgovor lp
Odgovor
Brez pregleda, vam na tako vprašanje ne morem odgovoriti. LP
Mag. Marko Lovšin, dr. med.
Preberi še
Mag. Marko Lovšin, dr. med.